Vítejte na našem webu

 

Naše rodinná firma navazuje již třetí generací na tradici a zkušenosti získané v oblasti geodézie, konkrétně v oblasti Katastru nemovitostí pak od roku 1991.

Mimo geometrických plánů zajišťujeme kompletní geodetický servis během výstavby (zaměření polohopisu a výškopisu pro projekt, vytýčení stavby, podklady pro kolaudační řízení, tj. zaměření skutečného provedení stavby, zaměření přípojek inženýrských sítí, aj.)

V našem týmu jsou dva úředně oprávnění zeměměřičtí inženýři, kteří mohou ověřovat výsledky zeměměřických činností prováděných v katastru nebo investiční výstavbě kulatým razítkem se státním znakem.

Jako jedna z mála firem na trhu nabízíme zaměření novostavby do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky bez jakýchkoliv zvláštních rychlostních příplatků.

Při realizaci zakázek využíváme nejmodernější technologie, jako je například bezhranolová totální stanice, geodetická GPS nebo digitální nivelační přístroj, které nám umožňují zkracovat dobu potřebnou na zpracování vašich požadavků a tím se stáváme jednou z nejrychlejších firem na zpracování geometrických plánů a dokumentace skutečného provedení staveb v kraji.

Novinky

Levnější o 20%

19.06.2012 14:05
Díky tomu, že nejsme plátci DPH, jsou naše služby levnější o 20% než u firem, které DPH platí. Na jednom geometrickém plánu tak můžete ušetřit více...
>>

PF 2012

01.01.2012 12:01
Všem našim stálým i budoucím zákazníkům přejeme mnoho úspěchů v osobním i profesním životě a těšíme se v novém roce 2012 na spolupráci.
>>

Neustále se vzděláváme

09.12.2011 11:33
V rámci nepolevující snahy o zlepšování našich služeb se pravidelně účastníme akcí, jež nám přináší nové informace z výzkumu a odborné...
>>

To se mi líbí! Like it!

02.12.2011 16:18
Přidali jsme na své stránky tlačítko "To se mi líbí". Pokud se vám naše stránky líbí, nebo vás zaujaly naše služby, dejte o tom světu vědět...
>>
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008-2013 Ing. Martin Kmínek. Všechna práva vyhrazena.