Vítejte na našem webu

 

Naše rodinná firma navazuje již třetí generací na tradici a zkušenosti získané v oblasti geodézie, konkrétně v oblasti Katastru nemovitostí pak od roku 1991.

Mimo geometrických plánů zajišťujeme kompletní geodetický servis během výstavby (zaměření polohopisu a výškopisu pro projekt, vytýčení stavby, podklady pro kolaudační řízení, tj. zaměření skutečného provedení stavby, zaměření přípojek inženýrských sítí, aj.)

Jako úředně oprávněný zeměměřický inženýr mohu ověřovat výsledky zeměměřických činností prováděných v katastru nebo investiční výstavbě kulatým razítkem se státním znakem.

Jako jedna z mála firem na trhu nabízíme zaměření novostavby do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky bez jakýchkoliv zvláštních rychlostních příplatků.

Při realizaci zakázek využíváme nejmodernější technologie, jako je například 3D laserový skener, bezhranolová one-man totální stanice, přesná geodetická GPS aparatura s možností získávání polohy z více systémů pro zvýšení přesnosti nebo digitální nivelační přístroj, které nám umožňují zkracovat dobu potřebnou na zpracování vašich požadavků a tím se stáváme jednou z nejrychlejších firem na zpracování geometrických plánů a dokumentace skutečného provedení staveb v kraji.

Novinky

Nový email

29.08.2012 22:28
Ode dneška je možno ke komunikaci s námi používat novou emailovou adresu, která vychází z adresy internetových stránek. Pokud se tedy s námi...
>>

Levnější o 20%

19.06.2012 14:05
Díky tomu, že nejsme plátci DPH, jsou naše služby levnější o 20% než u firem, které DPH platí. Na jednom geometrickém plánu tak můžete ušetřit více...
>>

PF 2012

01.01.2012 12:01
Všem našim stálým i budoucím zákazníkům přejeme mnoho úspěchů v osobním i profesním životě a těšíme se v novém roce 2012 na spolupráci.
>>

Neustále se vzděláváme

09.12.2011 11:33
V rámci nepolevující snahy o zlepšování našich služeb se pravidelně účastníme akcí, jež nám přináší nové informace z výzkumu a odborné...
>>
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008-2019 Ing. Martin Kmínek. Všechna práva vyhrazena.