Vítejte na našem webu

 

Naše rodinná firma navazuje již třetí generací na tradici a zkušenosti získané v oblasti geodézie, konkrétně v oblasti Katastru nemovitostí pak od roku 1991.

Mimo geometrických plánů zajišťujeme kompletní geodetický servis během výstavby (zaměření polohopisu a výškopisu pro projekt, vytýčení stavby, podklady pro kolaudační řízení, tj. zaměření skutečného provedení stavby, zaměření přípojek inženýrských sítí, aj.)

Jako úředně oprávněný zeměměřický inženýr mohu ověřovat výsledky zeměměřických činností prováděných v katastru nebo investiční výstavbě kulatým razítkem se státním znakem.

Jako jedna z mála firem na trhu nabízíme zaměření novostavby do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky bez jakýchkoliv zvláštních rychlostních příplatků.

Při realizaci zakázek využíváme nejmodernější technologie, jako je například 3D laserový skener, bezhranolová one-man totální stanice, přesná geodetická GPS aparatura s možností získávání polohy z více systémů pro zvýšení přesnosti nebo digitální nivelační přístroj, které nám umožňují zkracovat dobu potřebnou na zpracování vašich požadavků a tím se stáváme jednou z nejrychlejších firem na zpracování geometrických plánů a dokumentace skutečného provedení staveb v kraji.

Novinky

GPS služby geodetickým firmám

18.07.2008 12:45
Od začátku roku 2008 disponujeme vlastní GPS aparaturou Trimble R6. Za první půlrok jsme získali dostatečné zkušenosti měření metodami GPS a proto...
>>

Zaměření stavby do 3 dnů

28.05.2008 20:59
V rámci zlepšování a zrychlování našich služeb spouštíme nabídku stavebníkům a stavebním firmám na zaměření dokončených i rozestavěných budov do 3...
>>

Webová prezentace byla spuštěna

07.03.2008 16:43
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Díky modernějším technologiím a příjemnějšímu vzhledu a ovládání by měly návštěvníkům umožnit snazší...
>>
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Vyhledávání

© 2008-2019 Ing. Martin Kmínek. Všechna práva vyhrazena.